KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6082703

nr 608 2703

Etsning

signerad. kattmotiv, 13x8, 5

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 november 2009
kl 19:15:12

2/11 14:26:11 1      Vinnande bud
2/11 15:24:08 2      350 kr